Klubík

Vo štvrtok o 9:30 Vás pozývame na "Klubík" určený pre deti do 3 rokov. Bližšie informácie u Jarky Konkušovej na t. č .: 0904 873 184

Plagát si môžete pozrieť - TU


Reformačný večer

Vo štvrtok 23. nov. o 17.00 hod., sa v našom kostole bude konať slávnostný reformačný večer pri príležitosti 500. výročia reformácie. V programe večera odznie najmä prednáška Doc. Michala Valču „Lutherov pohľad na misiu a kristianizáciu Európy“ a predohry k známym luteránskym chorálom v úprave Johanna S. Bacha na organ zahrá koncertný organista Marek Štrbák. Vstup je voľný.


Krvavý trón

V nedeľu 26. nov. o 15.00 hod. v Kultúrnom dome v Novom Tekove zahrajú ochotníci z Prešova hru Jána Soloviča „Krvavý trón“, pri 330. výročí Prešovských jatiek, teda verejných popráv dvadsiatich štyroch evanjelikov v Prešove. Predstavenie chceme samozrejme navštíviť. Autobus bude odchádzať od kostola o 13.45 hod. Cestovné 3,- € sa bude platiť v autobuse. Prihlásenie možné zapísaním sa do zoznamu, ktorý je v kostole.


Služby Božie pre najstarších

V 1. adventnú nedeľu, 3.dec. o 14.30 hod., budú Služby Božie pre najstarších členov zboru s Večerou Pánovou a s posedením. Všetkým našim seniorom, starším ako 75 rokov, zašleme osobnú pozvánku. Pozvaný je, samozrejme, i každý ďalší senior, ktorý by chcel prísť a nemáme ho v adresári.

 

 

 
   
Copyright © 2017 ECAV Nitra. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.